PŁATNOŚCI

PayU - Sklep meblowy

Raty PayU

eRaty Santander Consumer Bank

Rzetelna Firma - Meble Diana
Tu kupisz na raty PayU

Oferujemy bardzo szeroko wybór akcesoriów do materacy każdego rodzaju. Jakość w zestawieniu z przystępnymi cenami, stanowią głównym argument, przemawiający za wyborem naszej oferty. Poduszki, stelaże i wiele więcej, dostępnych jest w naszym sklepie. O jakości snu decyduje wiele czynników.

Od wyboru łóżka, poprzez stelaż i materac, aż po gatunek...

Oferujemy bardzo szeroko wybór akcesoriów do materacy każdego rodzaju. Jakość w zestawieniu z przystępnymi cenami, stanowią głównym argument, przemawiający za wyborem naszej oferty. Poduszki, stelaże i wiele więcej, dostępnych jest w naszym sklepie. O jakości snu decyduje wiele czynników.

Od wyboru łóżka, poprzez stelaż i materac, aż po gatunek pościeli. Potrafimy doradzić w wyborze takich akcesoriów, które będą dla Państwa najwygodniejsze i dzięki którym jakość snu nieporównywalnie wzrośnie w stosunku do tego, co było do tej pory.

Więcej

Akcesoria do materacy 

Jest 112 produktów.

Podkategorie

 • Poduszki

  Jedynie najlepsze na rynku poduszki posiada w sprzedaży sklep Meble Diana. Poduszki ortopedyczne, wyprofilowane do kształtu ciała i wykonane z materiałów, zapewniających trwałość, komfort i bezpieczeństwo nawet przy codziennym korzystaniu.

  Proponujemy Państwu poduszki w najszerszym wyborze na rynku. Każdy z naszych produktów pochodzi od polskich i zagranicznych dostawców, specjalizujących się w projektowaniu i produkcji poduszek ortopedycznych. Zapewnia to bardzo wysoki komfort użytkowania, dając jednocześnie potrzebną ochronę dla kręgosłupa.

 • Nakładki na materac

  Dbałość o swoje materace wymaga, aby stosować do nich specjalne zabezpieczenia i ochraniacze. Jednym z takich produktów są nakładki na materace. To specjalne produkty, których wielkość odpowiada wielkości materaca. Przez niektórych zwane top materacami, chronioną główny materac przez wyleżeniem i odkształceniem. Są również przydatne wtedy, kiedy chcemy zwiększyć komfort snu, poprzez poprawę miękkości. Nakładki na materace można zakupić w naszym sklepie w pełnym wyborze wielkości. Gwarantujemy wyłącznie sprawdzone nakładki na materace, pochodzące od uznanych producentów z Polski i innych krajów UE.

  Decydując się na zakup nakładki na materac, nie tylko przedłużają Państwo ich żywotność, ale również poprawiają higienę użytkowania. Nakładki na materace, z uwagi na kilkucentymetrową grubość, są znacznie łatwiejsze w czyszczeniu. Można je prać chemicznie lub w pralkach automatycznych. Polecamy tę formę ochrony materaca wszystkim z Państwa, którzy są zadowoleni z posiadanego materaca i zapewnianej przez niego wygody użytkowania.

 • Ochraniacze pod materac
 • Ochraniacze na materac

  Materace to jedne z najszybciej zużywających się elementów łóżka. Trwałość materaca jest podyktowana materiałami, z których został wykonany, a także użytą technologią. Nie bez znaczenia jest również waga osób, które z niego korzystają. Jednym z kilku sposobów na to, aby przedłużyć trwałość materaca jest stosowanie specjalnych ochraniaczy. Są to dostosowane wymiarem grube prześcieradła, wyposażone w gumowe uchwyty, którymi ochraniacz mocuje się do materaca. Dzięki temu, nawet w czasie są stabilnie przymocowane do powierzchni.

  Ochraniacze na materac często są wykonane z materiałów wodoodpornych, nie przepuszczających wilgoci. Z tego powodu ich stosowanie jest zalecane w przypadku łóżek dziecięcych, a także tych, w których przebywają osoby chore. Wykorzystując ochraniacz na materac, znacząco poprawia się higiena w łóżku i łatwość zachowania czystości. W naszym sklepie znajdą Państwo ochraniacz na materac, odpowiedni dla każdego wymiaru łóżka, zapewniający maksymalny komfort użytkowania i chroniący materac przed zamoczeniem.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 112 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 112 elementów