fbpx

Komody i regały

Wyświetlanie wszystkich wyników: 40

Kategorie

Produkty

Pokaż filtry

CenaKomody i regały

Dopełnieniem aranżacji niemal każdego pomieszczenia w domu jest dobór odpowiedniego regału bądź komody. Nie sposób bowiem obejść się bez tego typu mebla – doskonale nadaje się na uporządkowanie rozmaitych bibelotów, którym zazwyczaj trudno znaleźć stałe miejsce. Detale bowiem mają szczególne znaczenie, jeśli mowa o urządzaniu wnętrz, a dobrze dobrany regał pełni funkcję nie tylko praktyczną, ale także w znaczący sposób wpływa na wrażenia estetyczne. To także podstawa, jeśli zależy nam na stworzeniu domowej biblioteki – wystarczy sprawdzić, jak duża jest nasza kolekcja, a następnie wybrać regał w najbliższym nam stylu.

Posiadamy także szeroki wybór komód pod sprzęt RTV. W salonie, w którym telewizor i inne tego typu sprzęty często znajdują się w reprezentacyjnym miejscu, zastosowanie komody nie tylko pozwoli na dyskretne usunięcie plątaniny kabli z pola widzenia, ale także uświetni wnętrze i nada mu klasy. Podobną funkcję pełnią komody do gabinetu – te z wieloma szufladami będą nieocenioną pomocą w codziennej pracy, a dodatkowo podkreślą służbowy charakter pomieszczenia. Komoda sprawdzi się także w sypialni bądź w przedpokoju jako potrzebne i harmonijne uzupełnienie aranżacji.

Jeśli jesteście fanami klasyki, koniecznie sprawdźcie nasze regały i komody z drewna dębowego – szlachetne odcienie dębu będą współgrać ze stylem na przykład modern classic, a połączenie z metalowymi profilami proszkowo malowanymi na kolor czarny sprawdzi się na przykład w loftowych aranżacjach. Znajdą się również monochromatyczne propozycje w stale modnych kolorach czerni czy bieli. Preferujecie bardziej awangardowe połączenia? Mamy regały udoskonalone laminatami w modnych odcieniach marmuru czy betonu bądź reprezentacyjne komody z matowymi przeszkleniami. Jeżeli zaś szukacie czegoś o mniejszej powierzchni użytkowej, warto przyjrzeć się dostępnym w naszym sklepie półkom oraz konsolom – wszystkie posiadają elegancki design i wykonane są z materiałów o wysokiej trwałości.

Scroll to Top