fbpx

Fotele i pufy

Wyświetlanie 1–99 z 119 wyników

Kategorie

Produkty

Pokaż filtry

Cena

Funkcja spania

Pojemnik na pościelFotele i pufy

Słowo relaks dla każdego może mieć całkowicie odmienną definicję, jednak idziemy o zakład, że przynajmniej części z Państwa na samą myśl przed oczami ukazuje się pewien konkretny mebel… Mowa, rzecz jasna, o wygodnym fotelu, który wręcz zaprasza do tego, aby choć na chwilę usiąść na nim i ochoczo oddać się błogiemu wypoczynkowi. Fotel to zresztą tylko propozycja – możemy bowiem wybierać także wśród puf czy szezlongów, ale podstawowa funkcja pozostaje niezmienna. O tym, jak istotne jest perfekcyjne dobranie mebla wypoczynkowego do swoich potrzeb, z pewnością nie musimy nikogo przekonywać – w końcu to właśnie tam kierujemy swoje pierwsze kroki po wyczerpującym dniu w pracy czy po to, aby po prostu zagłębić się we własne myśli. Zastanówmy się zatem, jaki fotel i pufę wybrać, aby czerpać z nich jak najwięcej korzyści?

Fotel idealny to taki, który stanowi synonim wysokiego komfortu i efektownego designu. Dzisiejsze wzornictwo jest wręcz kopalnią pomysłów – w zapomnienie idą nudne, niepozorne formy, które ustępują miejsca fantazyjnym, nieraz ekstrawaganckim propozycjom o ciekawych kształtach i niebanalnych odcieniach. Pomysłowo dobrany fotel potrafi być bowiem tym jednym wyjątkowym elementem, który natychmiast ożywi i uatrakcyjni całe pomieszczenie. Klasyka zresztą również nie musi być smutna – wystarczy wybrać fotel ze szlachetnej skóry naturalnej, obity tkaniną o żywym kolorze bądź zdecydować się na wariant o subtelnym odcieniu, ale interesującej formie. Na nic jednak designerskie zabiegi, jeśli fotel nie będzie funkcjonalny – mając to na uwadze, przygotowaliśmy propozycje nastawione przede wszystkim na wygodę ich użytkowników. Miękkie siedziska foteli marki Diana doskonale spełniają się w roli „nośników” relaksu głównie dzięki wypełnieniu – zastosowano tam piankę wysokoelastyczną i sprężyny faliste. Część z naszych produktów wyposażona została również w dodatkowe udogodnienia: funkcje regulacji kąta pochylenia zagłówka, zmianę wysokości oparcia pleców czy dodatkowy pojemnik. W ofercie znajdą Państwo również wizualnie dopasowane pufy, które wraz z fotelami stanowią niezwykle zgrany duet.

Dla wielbicieli relaksu przez duże „R” mamy coś specjalnego: szezlongi, potocznie zwane leżankami. To specyficzny typ mebla wypoczynkowego: posiada bowiem specjalny kąt nachylenia, który potęguje komfort siedzenia, a właściwie odpoczynku w pozycji półsiedzącej. Perfekcyjnie sprawdzi się jako miejsce na przykład poobiedniej drzemki czy relaksu przed telewizorem. Tak jak w przypadku foteli, również i szezlongi dostępne są w różnych formach i kolorach – mało tego, w przypadku niektórych rodzajów do obicia można dobrać nawet kolor nici do przeszycia. Tkaniny dostępne do obicia to między innymi skóry naturalne i ekologiczne czy tkaniny zmywalne – każda z nich w połączeniu z konstrukcją opartą na sprężynach falistych oraz wypełnieniem z pianki wysokoelastycznej zapewnia trwałość oraz funkcjonalność tego wyjątkowego mebla.

Wspominaliśmy też o pufach – nie sposób nie wspomnieć, jak wysoce niedoceniany jest to mebel. Stanowi bowiem doskonałe uzupełnienie mebli wypoczynkowych. Dzięki zastosowaniu chociażby jednej pufy zyskujemy możliwość przyjęcia pozycji półleżącej, co zamienia nasz fotel w prawdziwą strefę relaksu. W sprzedaży posiadamy pufy dopasowane wzornictwem do sof, narożników i kompletów wypoczynkowych, dzięki czemu stworzenie własnej, dopasowanej do potrzeb kompozycji nie stanowi żadnego problemu. W zależności od upodobań mogą zdecydować się Państwo na pufy klasyczne, te na drewnianych nóżkach bądź wyposażone w pojemnik – a wszystko to w rozmaitych rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Scroll to Top