fbpx

Komplety wypoczynkowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Kategorie

Produkty

Pokaż filtry

Cena

Funkcja spania

Pojemnik na pościelKomplety wypoczynkowe

Przestrzeń w domu, którą dysponujemy, znacząco warunkuje dobór mebli wypoczynkowych. To przede wszystkim centralny punkt całego wnętrza, miejsce, w którym skupiać się będzie życie całego domostwa, w którym oddajemy się błogiemu relaksowi i w którym przyjmujemy gości. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużego metrażu, warto rozważyć zakup kompletu wypoczynkowego. Takie rozwiązanie ma szereg zalet, a jako pierwsza na myśl nasuwa się praktyczna funkcja takiego rodzaju mebli. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że zarówno my, jak i nasi goście będą mieli zapewniony pełen komfort.

Komplety wypoczynkowe dostępne są także w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala na łatwe dopasowanie ich do całej aranżacji danego pomieszczenia. Zadbaliśmy o to, aby oferta dostępna na naszej stronie obejmowała zarówno komplety w klasycznym, tradycyjnym stylu, jak i te, które doskonale wpasują się w modernistyczny charakter wnętrza. Oprócz odcienia warto też zwrócić uwagę na tkaninę obicia mebli – naturalne skóry pochodzenia bydlęcego to synonim elegancji i ponadczasowego powabu, podczas gdy tkaniny obiciowe idealnie sprawdzą się we wnętrzach chociażby w niezwykle modnym ostatnimi czasy stylu skandynawskim. W produktach tych zastosowano niezwykle wytrzymałą piankę wysokoelastyczną o wysokim poziomie wentylacji, a także sprężyny faliste.

Równie istotne są detale – znajdziemy zatem komplety wypoczynkowe na drewnianych nogach w naturalnym kolorze, jak i te skonstruowane bardziej klasycznie. Komplet wypoczynkowy, jak sama nazwa wskazuje, pełni funkcję relaksacyjną, ale z powodzeniem można zastosować go jako „awaryjną” sypialnię – część naszych mebli posiada wbudowaną funkcję spania. Wzbogacono je o pojemniki na pościel, dzięki czemu błyskawicznie mogą zamienić się w wygodne łóżko – zadbano o to za sprawą wygodnych systemów rozkładania, takich jak na przykład DL-ka z opuszczanym w dół oparciem pleców. Komplety wypoczynkowe Meble Diana są dopracowane w każdym calu, o czym świadczą elementy takie jak zagłówki, które umożliwiają wygodne oparcie głowy, a co za tym idzie, dostosowanie pozycji do swoich potrzeb.

Scroll to Top