fbpx

Narożniki tapicerowane

Wyświetlanie 1–99 z 585 wyników

Kategorie

Produkty

Pokaż filtry

Cena

Wymiary dłuższy bok [cm]

Wymiary krótszy bok [cm]

Funkcja spania

Powierzchnia spania

Pojemnik na pościelNarożniki tapicerowane

W salonie – „sercu” każdego mieszkania czy domu – naczelne miejsce zazwyczaj zajmują meble wypoczynkowe. Są bowiem idealnym dopełnieniem miejsca, w którym toczy się życie całej rodziny. Należy zatem dołożyć wszelkich starań, aby dobrać taki mebel, który nie tylko spełni swoją praktyczną funkcję, ale również będzie stanowić ozdobę całego wnętrza. Skupmy się na swoich indywidualnych upodobaniach – jeżeli zdecydujemy się na meble dobrej jakości, prawdopodobnie będą towarzyszyć nam podczas wielu ważnych życiowych chwil. Myśląc zaś o życiu całej rodziny, nie sposób pominąć funkcjonalnej propozycji, jaką są narożniki – ten typ mebla z łatwością pomieści bowiem wszystkich domowników, ułatwiając wspólne spędzanie czasu.

Doskonałym pomysłem są narożniki tapicerowane – mnogość dostępnych na naszej stronie propozycji sprawia, że dobór odpowiedniego mebla nie będzie stanowił żadnego problemu. To prosty sposób, aby ożywić całą aranżację pokoju dziennego – zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na narożnik w niestandardowym żywym kolorze. Narożniki tapicerowane Meble Diana dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, która stanowi kopalnię pomysłów zarówno dla wielbicieli ekstrawagancji, jak i klasyki. Oprócz walorów wizualnych nasze narożniki cechują się także wysoką funkcjonalnością.

Równie ważnym aspektem jest dobór tkaniny, z której wykonane są meble wypoczynkowe – do wyboru mają Państwo skóry ekologiczne, skóry modyfikowane, tkaniny obiciowe oraz tkaniny zmywalne. Rodzaj tkaniny warto przede wszystkim dostosować do swoich potrzeb – przykładowo skóra ekologiczna swoim designem doskonale imituje naturalną, a jednocześnie jest przyjazna dla środowiska. Narożniki obite tkaniną hydrofobową pozwalają natomiast na duży komfort psychiczny – specjalna powłoka utrudniająca przenikanie cieczy sprawia, że w przypadku zalania dowolnym płynem mebel nie ulegnie zniszczeniu, a czyszczenie go staje się dziecinnie proste.

Niezwykle istotnym aspektem jest także dostosowanie wielkości mebla do możliwości aranżacyjnych pomieszczenia – mowa tu nie tylko o rozmiarze, ale także wyborze strony narożnika. Wśród znajdą Państwo zarówno narożniki o standardowych wielkościach, jak i propozycje w rozmiarze XL, które stanowią nową jakość w temacie wypoczynku. Większość naszych propozycji została zaprojektowana tak, aby możliwa była zmiana strony narożnika – praktyczna kwestia jest dla nas bowiem równie istotna jak ponadczasowy design.

Wygoda to kolejny priorytet, dlatego zadbaliśmy o dopieszczenie każdego detalu – narożniki Meble Diana są zatem wzbogacone w szereg udogodnień, takich jak regulacją kąta pochylenia zagłówka, elektryczna regulacja głębokości siedziska czy funkcja spania połączona z praktycznym pojemnikiem na pościel. Narożnik w salonie to bowiem nie tylko mebel przeznaczony do wypoczynku, ale także swoista sypialnia dla odwiedzających nas gości – dzięki funkcji spania mamy pewność, że ich nocleg przebiegnie pod znakiem najwyższego komfortu. W naszych narożnikach zastosowaliśmy również łatwe w obsłudze systemy rozkładania – tzw. delfin czy DL-ka zdecydowanie ułatwiają korzystanie z mebli wypoczynkowych, ograniczając czas potrzebny na ich przystosowanie do użytku do minimum. Nie sposób nie wspomnieć o wypełnieniu – tutaj mamy do czynienia z pianką wysokoelastyczną i sprężynami falistymi, co stanowi gwarancję komfortu użytkowania, a także trwałości mebla przez długie lata.

Scroll to Top