fbpx

Materac kieszeniowy z lateksem i matą kokosową LIVE LUX 180×200

1 290,00 

Wymiary materaca:

Szerokość180 cmWysokość20 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania180×200 cm
Wyczyść


Materac kieszeniowy z lateksem i matą kokosową LIVE LUX 180×200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy i twardy kieszeniowy z 7 strefami komfortu, lateksem i matą kokosową. Materac Live Lux jest materacem uniwersalnym. Dlatego możemy polecić go każdemu. Dzięki swojej wyjątkowej budowie można zmieniać jego twardość dostosowując do Państwa aktualnych potrzeb, wymagań i preferencji. Unikalna budowa materaca nie tylko pozwala regulować twardość, ale również odczucie ciepła. Live Lux jest doskonałym materacem o systemie lato-zima. Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w kieszeniach wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, co sprawia że materac jest elastyczny punktowo. Ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane (elastyczność punktowa). Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Siedem stref twardości zastosowanych w produkcji tego materaca oznacza że w miejscach okolic głowy, ramion, kręgosłupa i bioder zastosowany został wzmożony komfort co podnosi walory zdrowotne materaca. Materac z jednej strony wykończony jest mata kokosową, która sprawia że materac jest dość twardy o wyjątkowych właściwościach ortopedycznych. Mata kokosowa jest wykończeniem strony letniej, która jest bardzo przewiewna. Z drugiej strony warstwa lateksowa wyjątkowo dobrze dopasowuje się do krzywizn ciała i sprawia wrażenie przytulności, ciepła w okresie zimowym. Wersja zimowa jest antyalergiczna i przeciwgrzybiczna.

Zalety materaca:

– pianka poliuretanowa. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).
– mata kokosowa. Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu. Pozwala to macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie i przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.

jednostronnie lateks. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.

 – sprężyny kieszeniowe 262 szt/m². Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste opakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.
– wysokość materaca około 20 cm.

– dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.
 

Waga1 kg
Powierzchnia spania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac kieszeniowy z lateksem i matą kokosową LIVE LUX 180×200”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Przewiń do góry