fbpx

Materac kieszeniowy Gustavo 160×200

6 308,00 

Wymiary materaca:

Szerokość 160 cm Wysokość 31 cm
Szerokość 200 cm Powierzchnia spania 160×200 cm

Materac kieszeniowy Gustavo 160×200 cm.

Materac z kolekcji New Style, w niespotykanej na rynku oprawie. Daje klientom nowe możliwości w kwestii komfortu i aranżacji sypialni. Materac zachwyca zarówno jakością jak i wyglądem.

Materac dwustronny, średnio twardy H2, kieszeniowy z 7 strefami komfortu z pianką lateksową, termo elastyczną i wysoko elastyczną. Materac Gustavo jest wyjątkowym materacem kieszeniowym zawierającym wysoce elastyczny wkład sprężyn kieszeniowych Multipocket 508szt/m2. Zostały one umieszczone w kieszeniach wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, co sprawia że materac jest elastyczny punktowo. Ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane (elastyczność punktowa). Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Wysoka elastyczność punktowa ma również ogromne znaczenie w przypadku łoża małżeńskiego. Dzięki elastyczności punktowej materaca nie czujemy ruchów drugiej osoby. Wiercący się współmałżonek nie będzie nas wybudzał, a komfort naszego snu będzie wyjątkowo wysoki.

Materac polecamy osobom mającym problemy z krążeniem, osobom wrażliwym lubiącym spać na sprężystym, przytulnym podłożu. Zastosowanie trzech rodzajów pianek zapewnia tzw. elastyczność progresywną, co sprawia, że dla większości klientów, materac nie jest ani za miękki, ani za twardy. Po prostu świetnie współgra z ciałem, niezależnie od jego wagi i kształtu.

Siedem stref twardości zastosowanych w produkcji tego materaca oznacza że w miejscach okolic głowy, ramion, kręgosłupa i bioder zastosowany został wzmożony komfort co podnosi walory zdrowotne materaca.

Materac wykończony jest z dwóch stron pianką lateksową, która zawiera aż 20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego. Gustavo jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików. Jego unikalne właściwości radykalnie ograniczają możliwość rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy. Wiele punktów podparcia i odpowiednia elastyczność płyt lateksowych to cechy polecane także osobom cierpiącym na bóle pleców.

Obustronna warstwa pianki termo elastycznej sprawia,że materac w kontakcie z ciałem jest niespodziewanie wygodny i idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury.

W środku materaca znajdziemy również piankę wysoko elastyczną. Jest niezwykle trwała, sprężysta, wytrzymała i lekka.

Materac Gustavo dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem, wykonanym z wysokogatunkowej dzianiny 300g, pikowanej włóknem klimatyzującym. Niepospolitego wyglądu nadaje pikowanie całego materaca (angielskie piki) oraz ozdobne lamówki na krawędziach, uchwyty ułatwiające obrócenie materaca i hafty. Gustavo to wyjątkowy wygląd i komfort.

Zalety materaca:

– obustronnie pianka lateksowa 3 cm (zewnętrzna warstwa). Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.

obustronnie pianka termo elastyczna 3 cm (środkowa warstwa). Zaawansowana technologia, która sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury. Piankę termo elastyczna nazywa się także „leniwą pianką” ze względu na jej powolne odkształcanie. Zastosowana w materacu daje efekt przyjemnego „zapadania się” w powierzchnię.

– obustronnie pianka wysoko elastyczna 2 cm (wewnętrzna warstwa). Niezwykle trwała, sprężysta, wytrzymała i lekka. Dobrze dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia bardzo dobrą wentylację, którą docenią osoby z problemem nadmiernej potliwości.

sprężyny kieszeniowe Multipocket. Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste opakowanie (508szt/m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Ponadto, na materacu tego typu wyśpią się też dwie osoby, nawet jeśli znacząco będą różnić się od siebie wagą. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

– antyalergiczny. Właściwości antyalergiczne materaca drzemią zarówno w przewiewnym pokrowcu, jak i zastosowanych warstwach pianki lateksowej, której unikalne właściwości odpowiadają na potrzeby osób wrażliwych na alergeny.

7 stref twardości. Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

właściwości ortopedyczne. Materac dobrze wspiera kręgosłup i inne krzywizny ciała – doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma dzięki temu właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa. Zalecany dla osób starszych i nie w pełni sprawnych ruchowo, pokochają go także zdrowe osoby, dla których ważny jest głęboki sen.

– wysoki. Wysokość materaca może osiągać nawet 31 cm, co znacznie ułatwia podnoszenie się z łóżka do pozycji stojącej. To ukłon przede wszystkim dla osób starszych, chorych i nie w pełni sprawnych ruchowo. Dodatkowo wysoki materac nadaje sypialni dostojnego charakteru.

– pikowany materac w stylu angielskim. Pikowany cały materac, nie tylko pokrowiec. Rozwiązanie popularne w Anglii, uatrakcyjnia wygląd materaca i wprowadza niespotykany na naszym rynku komfort spania. 


– wysokość materaca około 31 cm.

– materac średnio twardy H2.

– dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

2 Lata gwarancji.

Powierzchnia spania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac kieszeniowy Gustavo 160×200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *