fbpx

Materac kieszeniowy Relax 160×200

1 271,00 

Wymiary materaca:

Szerokość160 cmWysokość19 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160×200 cm

Materac kieszeniowy RELAX 160×200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy H2 H3, kieszeniowy z 7 strefami komfortu z pianką termo elastyczną i pianką poliuretanową. Materac polecamy szczególnie osobom lubiącym spać na sprężystym podłożu dającym wrażenie miękkości, przytulności oraz osobom potrzebującym dobrego snu. W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem Aero (polecamy z pokrowcem Anty-Stress). Pokrowiec Aero wykonany jest z bardzo wysokiej jakości dzianiny 200g/m². Pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne. Relax należy do grupy najbardziej popularnych i tradycyjnych materacy kieszeniowych. Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w kieszeniach wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, co sprawia że materac jest elastyczny punktowo. Ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane (elastyczność punktowa). Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Wysoka elastyczność punktowa ma również ogromne znaczenie w przypadku materacy w łóżkach małżeńskich. Współmałżonek wierci się a my nie odczuwamy tego i nie wybudzamy się co sprawia że wstajemy wypoczęci. Siedem stref twardości zastosowanych w produkcji tego materaca oznacza że w miejscach okolic głowy, ramion, kręgosłupa i bioder zastosowany został wzmożony komfort co podnosi walory zdrowotne materaca. Materac wykończony jest z jednej strony nowoczesną technologicznie pianką termo elastyczną (visco), która reaguje na ciepło wydzielane przez ciało zwiększając swoja zdolność do dopasowania się do kształtu ciała wraz ze wzrostem temperatury. Wyjątkowa budowa tego materaca sprzyja dobremu krążeniu krwi w organizmie i zapobiega drętwieniu kończyn podczas snu.

Zalety materaca:

– pianka poliuretanowa 2 cm. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

7 stref twardości. Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

nowoczesna technologicznie pianka termo elastyczna 3 cmZaawansowana technologicznie pianka termoelastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło. Zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.

sprężyny kieszeniowe 262 szt/m². Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste opakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

– wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Aero, pikowanym włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°.

– wysokość materaca około 19 cm.

– materac średnio twardy H2 H3.

– dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

       

    2 Lata gwarancji.

Waga1 kg
Wymiary90 × 285 × 72 cm
Powierzchnia spania

Twardość materaca

H2

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac kieszeniowy Relax 160×200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Przewiń do góry