fbpx

Narożnik do salonu Luis z funkcją spania typu DL

4 239,00 

Realizacja 6/8 tygodni.

Wymiary narożnika:

Szerokość 255×164 cm Wysokość 74/85 cm
Szerokość / cm Powierzchnia spania 124×220 cm

Pojemnik na pościel:

Szerokość 120 cm Wysokość 13 cm
Szerokość 62 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Załączone do opisu przedmiotu zdjęcia mają charakter poglądowy.
 

Narożnik tapicerowany do salonu Luis z funkcją spania typu DL.

Przedmiotem oferty jest narożnik tapicerowany do salonu Luis łączący nowoczesność z elegancją. Dzięki automatowi DL wspomagającemu rozkładanie narożnik jest idealny dla osób szukających funkcjonalności połączonej z komfortem. Mebel posiada pojemnik na pościel oraz dodatkowo funkcję spania, co sprawdzi się idealnie jako dodatkowe miejsce do wypoczynku (prawa strona na zdjęciu głównym).

Mebel obity jest wybranym przez klienta obiciem. Podstawa narożnika oparta jest na metalowych nogach w kolorze czarnym o wysokości 17 cm

Narożnik proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnych. Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku “Wzornik wybarwień”.

W narożniku został zastosowany system rozkładania tzw. Dl z automatem wspomagającym rozkładanie – wychylny podnośnik sprężynowy umożliwia rozkładanie bez potrzeby przesuwania po podłodze. Wykładane i wysuwane do przodu siedzisko łączy się z opuszczanym w dół oparciem pleców tworząc powierzchnię spania. Funkcja spania obita jest w takiej samej tkaninie jak siedzisko. Pojemnik na pościel znajduje się pod siedziskiem narożnika.

Dzięki zastosowaniu wypełnienia z pianki poliuretanowej N30 i sprężyn falistych zwiększono elastyczność, komfort siedzenia i trwałość mebla. W oparciu pleców zastosowane są sprężyny faliste i pianka poliuretanowa N30 i N2130. Poduszki oparcia pleców wykonane są z pianki poliuretanowej HR30040.  

Istnieje możliwość wyboru strony narożnika.

2 Lata gwarancji.

 

Waga 1 kg
Strona narożnika

,

Funkcja spania

Pojemnik na pościel

Wymiary dłuszy bok [cm]

Wymiary krótszy bok [cm]

Powierzchnia spania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Narożnik do salonu Luis z funkcją spania typu DL”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pokrewne produkty

Scroll to Top