fbpx

Sofa Monte – klasyka w najlepszym wykonaniu

Klasyczny styl aranżacyjny to nadal jeden z najchętniej wybieranych trendów w naszych domach. Najczęściej dodajemy do niego niewielkie elementy aranżacyjne zaciągnięte z innych trendów, niemniej jednak, to właśnie klasyka najczęściej jest wybierana w większości naszych domów. Meble wykonane w klasycznym stylu są zatem jednymi z najchętniej wybieranych. Właśnie dlatego oferta mebli w stylu klasycznych została przez nas bardzo starannie przygotowana, tak aby spełniła wymagania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Sofa, w której się zakochasz

Klasyczny mebel jakim jest Sofa Monte to idealny wybór dla wszystkich tych osób, które posiadają salon o standardowych wymiarach, czyli nie jest on ani za duży, ani za mały. Jest to sofa, która w takim wnętrzu spełni doskonale swoją rolę użytkową. Nie zajmie ona zbyt wiele miejsca, a jednocześnie zagwarantuje wystarczającą przestrzeń do tego, aby można było na niej odpocząć. Dużym atutem tego mebla jest jego wygląd – została ona zaprojektowana tak, aby była wspaniałym dopełnieniem aranżacyjnym w każdym salonie. Jest dostępna w wielu wybarwieniach. Natomiast warto zaznaczyć, że mebel ten można zakupić w wersji z tkaniną hydrofobową. Dzięki temu utrzymanie tego mebla w idealnej czystości nie będzie stanowić większego problemu. Drewniane nóżki na których stoi mebel są ciekawym dodatkiem, niemniej jednak można je również zmienić na kolor czarny.

Wygoda, czyli to co najważniejsze

Nawet najpiękniejsza sofa nie będzie nas cieszyła na co dzień, jeżeli nie będzie wygodna. Dlatego tak bardzo istotne jest to, aby wybierać meble nie tylko pod kątem ich wyglądu, ale przede wszystkim pod kątem komfortu jaki są w stanie one zagwarantować. Sofa Monte to klasyczny mebel, który został wyposażony w klasyczne udogodnienia. Siedzisko mebla zostało wykonane z wysoko elastycznej pianki oraz sprężyn falistych, jest zatem komfortowe w codziennym użytkowaniu. Sofa umożliwia odpoczywanie na niej w pozycji siedzącej, jak również leżącej, bez rozkładania systemu DL-ki. W przypadku chęci uzyskania wyjątkowego komfortu do odpoczynku dla całej rodziny, mebel ten można bez najmniejszego problemu, szybkim sprawnym ruchem rozłożyć.

W ciągu dnia do odpoczynku, w ciągu nocy do spania

Meble z funkcją spania, to najbardziej funkcjonalne meble  dostępne na rynku. Taka jest również sofa Monte, gdyż umożliwia ona odpoczynek nocny. Zastosowany system rozkładania DL umożliwia szybkie, bezproblemowe rozłożenie sofy. Dostępny jest również pojemnik na pościel, dzięki temu mebel ten spełnia wszystkie funkcje mebla, który może być wykorzystany do odpoczynku nocnego na co dzień, jak również do okazjonalnego przyjmowania gości.

Sofa do salonu Monte z automatem DL-ka Meble-Diana.pl

Szukając klasycznego mebla, w dobrej cenie, z możliwością wykorzystania go również do funkcji spania, a jednocześnie będącego wspaniałą ozdobą salonu, z całą pewnością warto wziąć pod uwagę sofę Monte. Zapewni ona doskonałe aranżacyjne uzupełnienie i spełni wymagania pod względem komfortu, które stawia się tego typu meblom na co dzień.

Sofa tapicerowana Monte w promocji od 3 349

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry