fbpx

Materac kieszeniowy Felici 100×200

1 267,00 

Wymiary materaca:

Szerokość 100 cm Wysokość 19 cm
Szerokość 200 cm Powierzchnia spania 100×200 cm

Materac kieszeniowy Felici 100×200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy H2, kieszeniowy z 7 strefami komfortu z lateksem. Materac Felici polecamy szczególnie osobom lubiącym spać na elastycznym, sprężystym podłożu przy jednoczesnym zachowaniu komfortu i wygody. Felici doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Materac ten zalecany jest również dla alergików. Wyjątkowa budowa materaca daje nam odczucie ciepła. Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w kieszeniach wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, co sprawia że materac jest elastyczny punktowo. Ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane (elastyczność punktowa). Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Wysoka elastyczność punktowa ma również ogromne znaczenie w przypadku łoża małżeńskiego. Dzięki elastyczności punktowej materaca nie czujemy ruchów drugiej osoby. Wiercący się współmałżonek nie będzie nas wybudzał, a komfort naszego snu będzie wyjątkowo wysoki. Siedem stref twardości zastosowanych w produkcji tego materaca oznacza że w miejscach okolic głowy, ramion, kręgosłupa i bioder zastosowany został wzmożony komfort co podnosi walory zdrowotne materaca. W materacu obustronnie zastosowano zaawansowaną technologicznie warstwę lateksową. Zastosowanie zewnętrznie warstwy lateksu podnosi zdolność w dostosowaniu się materaca do kształtu ciała. System otworów i kanalików wewnątrz wkładu lateksowego materaca posiada funkcje wentylujące. W połączeniu z wkładem sprężynującym uzyskujemy bardzo dobrą przewiewność przy jednoczesnym odczuciu przyjemnego ciepła. W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem Aero (polecamy z pokrowcem Aloe-Vera). Pokrowiec Aero wykonany jest z bardzo wysokiej jakości dzianiny 200g/m². Pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.

Zalety materaca:

– obustronnie lateks 3 cm. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.


sprężyny kieszeniowe 262 szt/m². Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste opakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

7 stref twardości. Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

– antyalergiczny. Właściwości antyalergiczne materaca drzemią zarówno w przewiewnym pokrowcu, jak i zastosowanych warstwach pianki lateksowej, której unikalne właściwości odpowiadają na potrzeby osób wrażliwych na alergeny.


– wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Aero, pikowanym włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°.– wysokość materaca około 19 cm.

– materac średnio twardy H2

– dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

2 Lata gwarancji.

Waga 1 kg
Powierzchnia spania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac kieszeniowy Felici 100×200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *